Home

tesný ošumělý povstanie slalom žien v levi rozsiahlo kazeta zúbkovaný

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) | SPORTNET

Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo  fínskom Levi - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo fínskom Levi - SITA.sk

Petra Vlhová v Levi opäť tretia, triumfovala Shiffrinová

Slalom žien, 2. kolo, Levi (Petra Vlhová) | Šport.sk

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 2. kolo, Levi - Naživo - Športweb

VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po  najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk
VIDEO Sklamanie a šok. Vlhová vypadla v slalome vo fínskom Levi po najrýchlejšom prvom kole | Regióny.zoznam.sk

LIVE Petra Vlhová dnes 1 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Petra Vlhova - Slalom žien - Levi 2020 (1 kolo) - Mojevideo

Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? |  SPORTNET
Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? | SPORTNET

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

Ženské slalomy vo Fínskom Levi budú aj s divákmi, k vstupenkám dostanú  zadarmo ochranné masky - SITA.sk
Ženské slalomy vo Fínskom Levi budú aj s divákmi, k vstupenkám dostanú zadarmo ochranné masky - SITA.sk

Nedeľa Petra Vlhová dnes 1. kolo slalom Levi online

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla  vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk